Wybrany wątek opinii

żaden drift. Jezdnia była oblodzona i zarzuciło autem a tu na siłę próbują dorobić teorie w pogoni dla statystyk przed końcem roku.
(2018.12.17)
Jełopie jak nie byłeś świadkiem to morda w kubeł!!!! Nie nagrywa się laski jak jedzie drogą lecz jak się popisuje.
Baciar (2018.12.18)
Powrót do komentarzy