Wybrany wątek opinii
żaden drift. Jezdnia była oblodzona i zarzuciło autem a tu na siłę próbują dorobić teorie w pogoni dla statystyk przed końcem roku.
Do moderacji
Odpowiedz
4
24
Jełopie jak nie byłeś świadkiem to morda w kubeł!!!! Nie nagrywa się laski jak jedzie drogą lecz jak się popisuje.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0