UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wywalonenato - W podelbląskich wioskach to takich gwiazd szybkiej jazdy jest cała masa. Jeżdżą tak, bo na wioskach nie ma policji więc mogą sobie pozwolić, tylko puste łby nie wiedzą, że zagrażają innym użytkownikom.

yurys

Anuluj