A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Magda c - a tak po za tym wszyscy w domu zdrowi
Znak ze zdjęcia jest postawiony bez sensu. Powinien stać za zjazdem do Biedronki (dawnego "Plastyka").
Rondo szpitalne
W niektórych komentarzach zawarte są treści obraźliwe, wręcz poniżające niektóre osoby. Takie teksty, mimo rozumienia poglądów politycznych i wynikających z nich sympatii lub antypatii, są wśród ludzi kultury niedpuszczalne, a już w jakichkolwiek publicznych wypowiedziach całkowicie niezgodne z zasadami kontaktów międzyludzkich. Właśnie Dyrektor Radia Rzeszów złożył zawiadomienie o przestępstwie do prokuratury wobec słuchacza, który publicznie w ramach audycji radiowej obraźliwe wypowiadał się wobec osoby pełniącej stanowisko polityczne uzyskane w wyborach powszechnych. Ten sposób postępowania wobec takich przypadków powinien być standardem.
Od kiedy Polin jest niepodległym krajem? Nic się nie zmieniło przecież, dalej rządzi partia z Izraela.
@Domq. - Chyba nie wyjeżdżałeś nigdy z Kościuszki w Królewiecką w lewo, w kierunku centrum. W godzinach szczytu było tam bardzo ciekawie;) często skręcić z Królewieckiej w Kościuszki w lewo też było wyczynem, szczególnie w wykonaniu osób, które nie mają dużego doświadczenia za kółkiem;)
Cieszę się, że to rondo powstało :D
Co do pierwszego - światła są, ale one niestety mają mniejszą przepustowość niż ronda (w tym przypadku przydałoby się rondo z dwoma pasami).
A co do drugiego - tutaj rondo jak najbardziej, powinno być.
Jak jeszcze zbudują rondo na Bema-Saperów, to będzie cud. Tam jest masakra, cała Bema jest porąbana. Na Saperów tworzą się ogromne korki, tramwaje bez sensu mają pętlę po drugiej stronie, ale tego już się niestety nie zmieni. ..
Ulica Czołgistów powinna być jednokierunkowa, bez możliwości wjazdu w nią od Bema, bo ktoś jadący od centrum po prostu tworzy korki.
To nie jest rondo, tylko "rondeczko". Ale najważniejsze że włodarz otworzył. .. bez nazwy? Będzie jeszcze jedna okazja. A gdzie jest przewodniczący Rady Miasta?
@wicia - Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć, a patologię należy tępić chamstwem