Wybrany wątek opinii
To nie jest rondo, tylko "rondeczko". Ale najważniejsze że włodarz otworzył. .. bez nazwy? Będzie jeszcze jedna okazja. A gdzie jest przewodniczący Rady Miasta?
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@wicia - Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć, a patologię należy tępić chamstwem
Do moderacji
Odpowiedz
2
0