Wybrany wątek opinii

To nie jest rondo, tylko "rondeczko". Ale najważniejsze że włodarz otworzył. .. bez nazwy? Będzie jeszcze jedna okazja. A gdzie jest przewodniczący Rady Miasta?
wicia (2018.12.07)
@wicia - Na szacunek to trzeba sobie zasłużyć, a patologię należy tępić chamstwem
(2018.12.07)
Powrót do komentarzy