UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To nie jest rondo, tylko "rondeczko". Ale najważniejsze że włodarz otworzył. .. bez nazwy? Będzie jeszcze jedna okazja. A gdzie jest przewodniczący Rady Miasta?

wicia

Anuluj