UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie jest rondo, tylko "rondeczko". Ale najważniejsze że włodarz otworzył. .. bez nazwy? Będzie jeszcze jedna okazja. A gdzie jest przewodniczący Rady Miasta?
wicia
To nie jest rondo, tylko "rondeczko". Ale najważniejsze że włodarz otworzył. .. bez nazwy? Będzie jeszcze jedna okazja. A gdzie jest przewodniczący Rady Miasta?
wicia