UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak jeszcze zbudują rondo na Bema-Saperów, to będzie cud. Tam jest masakra, cała Bema jest porąbana. Na Saperów tworzą się ogromne korki, tramwaje bez sensu mają pętlę po drugiej stronie, ale tego już się niestety nie zmieni. .. Ulica Czołgistów powinna być jednokierunkowa, bez możliwości wjazdu w nią od Bema, bo ktoś jadący od centrum po prostu tworzy korki.
wojaas