UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście nowa Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu jest potrzebna, ALE NIE W TYM MIEJSCU, chyba że mają być to same biura, lub mała JRG głównie do wypadków na drodze S7 i S22 I okolicznych pożarów.