UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście nowa Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu jest potrzebna, ALE NIE W TYM MIEJSCU, chyba że mają być to same biura, lub mała JRG głównie do wypadków na drodze S7 i S22 I okolicznych pożarów.