A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Buźkę to ty możesz kotu dać czubie. A oprócz tego że wszędzie i w każdym widzisz policjanta, to słyszysz też głosy chory łbie?
;) Najlepiej niech pocałuje kota pod ogonem, czule;) :D Później do pokoju rodziców (bo na bank mieszka darmozjad ze starymi) i przeprosić że żyje! A, i że to nie ich wina. A później prosto na komisariat z tymi swoimi wyssanymi z durnego łba fakenewsami i fantasmagoriami.
gume w majtach popuść Buźka frajerzyno
Ad vocem pijanego, co to śmiertelnie potrącił mężczyznę na modrzewinie, po co to ciskanie się? Mężczyzna został przecież aresztowany, na wniosek prokuratury dzisiaj po południu. .. policja przecież nie ma w kompetencji aresztowania kogoś:/ Może jedynie wnioskować, ale decyzja zawsze jest w rękach sądu i prokuratury.
w policyjnym oficjalnym komunikacie stoi jak byk że nie wnioskowali o areszt. Przestraszyli się że telewizja jedzie.
Telewizja Prawdziwe wieści o 19.30
@mieszkaniec-mieszaniec;) - On już tak ma tą schizę od kilkunastu lat, więc nie sądzę, żeby ktokolwiek z nim wytrzymał, nawet rodzice. To biedny i chory człowiek ten morientes. Nad nim już tylko ręce załamywać.
Jak natychmiast nie wyrownaja pensji i dodatków w MSWiA do MON to można MSWiA likwidować!!!! Masowe zwolnienia, brak przyjęć, zwolnienia chorobowe, DOSC!!!
KARA ŚMIERCI!!!! Albo do roboty!!!
Kiedy wrócą kary cielesne?