Policja zatrzymała czterech nietrzeźwych kierowców
fot. policja
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali w ciągu minionej doby sześciu nietrzeźwych kierujących. Czterech z nich miało powyżej pół promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowiedzą za popełnienie przestępstwa. Może im grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.