31
27.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
morientes weź leki. ..
(2018.11.27)
jakie ? Boisz się czegoś co wyjdzie na jaw ? To tylko kwestia czasu nie kolesi zatajający prawdę
(2018.11.27)
mnie to wali, chory łbie. ..
(2018.11.27)
obrażanie i pogarda to typowe dla was policjantów. Ukrócimy to i zrobimy z was ludzi a nie bandytów pod przykrywką prawa zasłaniający się mundurem Bużka ćwoku.
(2018.11.27)
Morientes, powtarzam, lecz się, masz manię prześladowczą. Ale idąc twoim tokiem rozumowania, (użycie słowa "rozumowanie" to w twoim przypadku znaczne nadużycie) to wychodzi na to, że jesteś policjantem. Twoje komentarze ociekają wręcz pogardą i obraźliwymi słowami. To jak to z tobą jest morientes? Kali obrażać - dobrze, Kalego obrażać - źle?
(2018.11.27)
pogódż się z tym he he marny człowieku
(2018.11.27)
Ja nie mam się z czym godzić chory łbie. ..
(2018.11.27)
ty nie musisz się zniczym godzić, tobie już nawet lekarz nie pomoże. Bajo tłuku. Broń morderców.
(2018.11.27)
Najpierw piszesz że się mam pogodzić, teraz że nie muszę się godzić, zdecyduj się chory łbie. W przeciwieństwie do ciebie lekarz mi nie jest potrzebny i mam w d. u. pie i ich i ciebie chory łbie.
(2018.11.27)
masz w d. p. ie również prawo ale to się zmieni Buźka/
(2018.11.27)