UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
;) Najlepiej niech pocałuje kota pod ogonem, czule;) :D Później do pokoju rodziców (bo na bank mieszka darmozjad ze starymi) i przeprosić że żyje! A, i że to nie ich wina. A później prosto na komisariat z tymi swoimi wyssanymi z durnego łba fakenewsami i fantasmagoriami.
mieszkaniec-mieszaniec;)