UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
;) Najlepiej niech pocałuje kota pod ogonem, czule;) :D Później do pokoju rodziców (bo na bank mieszka darmozjad ze starymi) i przeprosić że żyje! A, i że to nie ich wina. A później prosto na komisariat z tymi swoimi wyssanymi z durnego łba fakenewsami i fantasmagoriami.
mieszkaniec-mieszaniec;)