UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Morientes, powtarzam, lecz się, masz manię prześladowczą. Ale idąc twoim tokiem rozumowania, (użycie słowa "rozumowanie" to w twoim przypadku znaczne nadużycie) to wychodzi na to, że jesteś policjantem. Twoje komentarze ociekają wręcz pogardą i obraźliwymi słowami. To jak to z tobą jest morientes? Kali obrażać - dobrze, Kalego obrażać - źle?