UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Morientes, powtarzam, lecz się, masz manię prześladowczą. Ale idąc twoim tokiem rozumowania, (użycie słowa "rozumowanie" to w twoim przypadku znaczne nadużycie) to wychodzi na to, że jesteś policjantem. Twoje komentarze ociekają wręcz pogardą i obraźliwymi słowami. To jak to z tobą jest morientes? Kali obrażać - dobrze, Kalego obrażać - źle?