UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Johny deer - Aha, i nikt nie obarcza winą poszkodowanego, przestań już wymyślać fałszywe teorie. Winny jest złodziej a okradziony to poszkodowany. Ja osobiście po otrzymaniu swego czasu bolesnej nauczki staram się zabezpieczać mienie na ile to możliwe. Na odnalezienie przez Policję mienia i zwrot z zasady nie liczę.
Tomecki