UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Johny deer - Aha, i nikt nie obarcza winą poszkodowanego, przestań już wymyślać fałszywe teorie. Winny jest złodziej a okradziony to poszkodowany. Ja osobiście po otrzymaniu swego czasu bolesnej nauczki staram się zabezpieczać mienie na ile to możliwe. Na odnalezienie przez Policję mienia i zwrot z zasady nie liczę.

Tomecki

Anuluj