UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I co? Będziesz polegał tylko na tym, że nie powinni kraść? Co za skrajnie naiwne podejście, normalnie gratuluje. Też bym chciał aby nie istnieli złodzieje, ale nie żyjemy w bajkowej krainie. Oczywiście złodziei powinno się karać surowo, dużo surowiej niż obecnie. Ale gdy ktoś zabezpiecza rower jakimś tanim szrotem albo o zgrozo wcale to noech potem nie płacze.
Tomecki