UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Johny deer - Aha, i nikt nie obarcza winą poszkodowanego, przestań już wymyślać fałszywe teorie. Winny jest złodziej a okradziony to poszkodowany. Ja osobiście po otrzymaniu swego czasu bolesnej nauczki staram się zabezpieczać mienie na ile to możliwe. Na odnalezienie przez Policję mienia i zwrot z zasady nie liczę.

Tomecki