A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no nie ewentualne nie podnosi wyroku do mozliwosci kary s
A gdzie ten PIS i te sprawiedliwe wyroki? Znowu kolejna bajeczka
Masakra, coraz wyraźniej widzę, że żyję w socjalizmie. To samo zezwierzęcenie "ludzi" jak w narodowym SOCJALIZMIE i Związku SOCJALISTYCZNYCH Republik Radzieckich.
Ewentualnie to tak działają wolne sądy. Pobicie ze skutkiem śmiertelnym tak to się nazywa. Konieczna zmiana prawa karnego bo to co się teraz dzieje to absurd i stan umysłu no cóż Elblong i jego sądy
Jak można mówić o nieumyślnie spowodowanej śmierci. Każdy kto podnosi rękę, a zwłaszcza nogę i bije dobrze wie że może zrobić z kogoś kalekę albo odebrać życie. Nie ma wytłumaczenia że to alkohol jest winien. Jak włącza się komuś agresor po wypiciu, to niech nie pije. Dobrze wiedzą co robią po pijaku i na drugi dzień opowiadają kumplom jacy to z nich byli mocarze zwłaszcza do słabszych. Nie ma nieumyślnej śmierci dla tych co biją i jeżdżą po pijanemu za kierownicą. Niech wreszcie zaczną karać jak za zabójstwa.
Co za pismaczy bełkot. Pobił, miał uderzać, kopał. Co jeszcze? A wieku tej biednej kobiety nie podano. Bydlę za rok wyjdzie na wolność. Szok.
jedno i drugie zabawiało się z narkotykami ot co
Tym, że zwierzęta są chodowane na mięso. Nawet vegetarianie jedzą zupy - które gotowane są na mięsie lub kościach.
Tylko, że jedno bydle żyję, a druga osoba już nie.
Na tym samym portalu, cyt "Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali mężczyznę trudniącego się sprzedażą papierosów własnej produkcji. Oprócz tego rozrabiał on również alkohol i także sprzedawał. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności". Tu śmierć młodej dziewczyny - kara do 5 lat, tam produkcja papierosów i alkoholu - kara do 3 lat. O co tu chodzi? Tyle warte jest ludzkie życie. .. .serio?