UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masakra, coraz wyraźniej widzę, że żyję w socjalizmie. To samo zezwierzęcenie "ludzi" jak w narodowym SOCJALIZMIE i Związku SOCJALISTYCZNYCH Republik Radzieckich.
Masakra, coraz wyraźniej widzę, że żyję w socjalizmie. To samo zezwierzęcenie "ludzi" jak w narodowym SOCJALIZMIE i Związku SOCJALISTYCZNYCH Republik Radzieckich.