UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masakra, coraz wyraźniej widzę, że żyję w socjalizmie. To samo zezwierzęcenie "ludzi" jak w narodowym SOCJALIZMIE i Związku SOCJALISTYCZNYCH Republik Radzieckich.


Anuluj