UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak można mówić o nieumyślnie spowodowanej śmierci. Każdy kto podnosi rękę, a zwłaszcza nogę i bije dobrze wie że może zrobić z kogoś kalekę albo odebrać życie. Nie ma wytłumaczenia że to alkohol jest winien. Jak włącza się komuś agresor po wypiciu, to niech nie pije. Dobrze wiedzą co robią po pijaku i na drugi dzień opowiadają kumplom jacy to z nich byli mocarze zwłaszcza do słabszych. Nie ma nieumyślnej śmierci dla tych co biją i jeżdżą po pijanemu za kierownicą. Niech wreszcie zaczną karać jak za zabójstwa.