Wybrany wątek opinii
jedno i drugie zabawiało się z narkotykami ot co
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Tylko, że jedno bydle żyję, a druga osoba już nie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
jedna narkomanka nie żyje a drugi narkoman zabójca
Do moderacji
Odpowiedz
0
0