26
19.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Taaak i gdzie był sąd i prokuratura jak dziewczyna dawała? Pewnie byś chciał by istniało coś takiego jak straż moralności.
Dax (2018.11.19)
Dla chłopaka zdecydowanie za mała kara, dobrowolne poddanie się karze miało zupełnie inny zamysł i miało służyć sądom do usprawnienia ich pracy, aby nie zajmowały się bzdurnymi sprawami. Jak widać, sędziowie po swojemu interpretują przepisy. Skoro dziewczyna dostanie zarzut zabójstwa, to on powinien dostać zarzut nakłaniania do zabójstwa, tzw. sprawstwo kierownicze. Ale oczywiście statystyka żyje swoim życiem.
(2018.11.19)

info

16  
  0
A prosiła kogoś o pomoc? Okien życia i domów dziecka też już nie ma, że trzeba mordować?
(2018.11.19)
Np pięcioletni wolontariat w domu dziecka albo hospicjum dla dzieci, jest duża możliwości ale polskie prawo jest jeszcze z czasów PRL, wzorowane na rosyjskim. On po wyjściu zacznie nowe życie? Nie, tam porobi znajomości i to już będą "jego kręgi".
Bigt (2018.11.19)
To może adopcja.
To dobry pomysł (2018.11.19)
Tak gdzie był sąd i cała reszta.... Tylko jak stawiano automaty z prezerwatywami to krzyczano , że to wstyd i nie moralne, że grzech itp... zamiast zapobiegać ciążom , doprowadza się do zabójstw...
Dd (2018.11.19)
Tak, dać pod opiekę dzieci człowiekowi, który ma pogardę dla cudzego życia. Napewno się zmieni. Kara ma odstraszać.
(2018.11.19)
Pomysl zanim napiszesz. Na plaster by im była gdy o ciąży te "dzieci " dowiedziały się po 7 tygodniach. ..
Nickita (2018.11.20)
@Dd - a jak im właśnie gumka pękła? Że też nieuki myślą, że antykoncepcja jest w 100% pewna, potem zaskoczenie i niedowierzanie.
Nickita (2018.11.20)
Prezydent Duda teraz będzie płacić sybirakom za cierpienia z naszych podatków!!!!! Dlaczego nie zażąda kasy od Rosji????!!!!!
(2018.11.20)