UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Np pięcioletni wolontariat w domu dziecka albo hospicjum dla dzieci, jest duża możliwości ale polskie prawo jest jeszcze z czasów PRL, wzorowane na rosyjskim. On po wyjściu zacznie nowe życie? Nie, tam porobi znajomości i to już będą "jego kręgi".

Bigt