A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeba kalendarzyka używać i będzie w porządku
Karę ponoszą rodzice czyżby nie widzieli córki w ciąży jak juz zaszła w ciążę to powinni ją się zająć dopilnować żeby z dzieckiem nic złego się nie stało niedoszli dziadkowie z obu stron zyjcie z wyrzutami winy ze nic nie zrobiliście żeby pomóc młodym niedoświadczonych rodzicom
Sygnatura, źródło?
Zrobili co zrobili, nie pochwalam, trzeba jednak brać pod uwagę że to niedojrzałe psychicznie dzieci, sytuacja ich przerosła. Zabrakło wsparcia ze strony dorosłych
Dobrze,ze 80% z wywiezionych na.Sybir nie przezylo,Bo to dopiero bylyby koszty,a ze umierali z glodu,zimna,przepracowania to ich brocha,a co!!! Garbusiarz cyklista p.s a to bylo przeszlo million ludzi ,a co!!!
@Sąsiad z parteru - gówniarze się pisze