26
19.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trzeba kalendarzyka używać i będzie w porządku
(2018.11.20)

info

0  
  1
Karę ponoszą rodzice czyżby nie widzieli córki w ciąży jak juz zaszła w ciążę to powinni ją się zająć dopilnować żeby z dzieckiem nic złego się nie stało niedoszli dziadkowie z obu stron zyjcie z wyrzutami winy ze nic nie zrobiliście żeby pomóc młodym niedoświadczonych rodzicom
Zgelblag (2018.11.20)
Sygnatura, źródło?
Jagodak (2018.11.20)

info

0  
  0
Zrobili co zrobili, nie pochwalam, trzeba jednak brać pod uwagę że to niedojrzałe psychicznie dzieci, sytuacja ich przerosła. Zabrakło wsparcia ze strony dorosłych
(2018.11.20)

info

3  
  0
Dobrze,ze 80% z wywiezionych na.Sybir nie przezylo,Bo to dopiero bylyby koszty,a ze umierali z glodu,zimna,przepracowania to ich brocha,a co!!! Garbusiarz cyklista p.s a to bylo przeszlo million ludzi ,a co!!!
Zbyszek1 (2018.11.20)
@Sąsiad z parteru - gówniarze się pisze
bmlo0jnkm (2018.11.20)