Wybrany wątek opinii
Prezydent Duda teraz będzie płacić sybirakom za cierpienia z naszych podatków!!!!! Dlaczego nie zażąda kasy od Rosji????!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Dobrze,ze 80% z wywiezionych na.Sybir nie przezylo,Bo to dopiero bylyby koszty,a ze umierali z glodu,zimna,przepracowania to ich brocha,a co!!! Garbusiarz cyklista p.s a to bylo przeszlo million ludzi ,a co!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0