Wybrany wątek opinii

I co powinno mu się odpuścić? Albo w ogóle najlepiej wszystkich popełniajach przestępstwa wypuścić bo resocjalizacja nie istnieje? Wiesz co misiu? Najlepiej gdybyś ty zarządzał całym tym resortem sprawiedliwości wówczas wszyscy byliby zadowoloni.
Kierchu (2018.11.19)
Np pięcioletni wolontariat w domu dziecka albo hospicjum dla dzieci, jest duża możliwości ale polskie prawo jest jeszcze z czasów PRL, wzorowane na rosyjskim. On po wyjściu zacznie nowe życie? Nie, tam porobi znajomości i to już będą "jego kręgi".
Bigt (2018.11.19)
Powrót do komentarzy