A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
" Miałeś chamie złoty róg. .. .. "
@marecki22 - Bo takiego ministra, też może to spotkać - oto odpowiedź o niskie kary za pijaństwo. Politycy sami na siebie bata nie ukręcą.
Niestety źle to pojmujesz. tu są Sądy winne za niskie kary a nie politycy !!!!!
A co ma Ziobro Z tą ustawą (po)przednicy platfusy mieli wywalone wiec czego mialczysz
No pewnie dwa lata więzienia a miejsca ma sąd w areszcie sami sędziowie potrafią jeździć naj. .. .i ale oni i policja to ich nie dotyczy ludu kochany pewnie że karać ale afera na całą Polskę bo złapali może tak częściej kontrolować bo prawka zabierane a w Elblągu coraz więcej kierowców i aut
A mógłbyś po polsku napisać?