Długo nie nacieszył się prawem jazdy

16
15.11.2018
Długo nie nacieszył się prawem jazdy
19-letni mieszkaniec Elbląga został zatrzymany do kontroli drogowej. Okazało się, że ma w organizmie dwa promile alkoholu. Prawo jazdy, które posiadał od roku, zostało mu zatrzymane.
Sytuacja miała miejsce wczoraj (14 listopada) około godz. 14 przy ul. Teatralnej. Tam, policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli 19-latka kierującego audi a4. Od młodego mężczyzny policjanci od razu wyczuli zapach alkoholu. Badanie potwierdziło to. Wynik badania to dwa promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz odpowie za jazdę autem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów na czas określony przez sąd.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skoro tak zaczyna "dorosłe" życie, to może lepiej jakoś zutylizować zagrożenie, zanim kogoś zabije?
vpn (2018.11.15)

info

14  
  0
Oj tam, oj tam. Pewnie sie czymś zestresowal i wypil dla spokojnosci...
Misiu (2018.11.15)

info

3  
  9
Chyba ciągle jest za mało swiadomosci że prowadząc z taką ilościa alkoholu we krwi jest potencjalnym mordercą. Przymykamy oczy ale gdyby pijany osobnik przejechał kogoś bliskiego to domagalibyscie sie kary smierci. Dlaczego są tak małe kary dla pijaków panie Ziobro. O to jest pytanie.
marecki22 (2018.11.15)
Niektorzy muszą wypić, by odwarzyć się usiąść za kierownicą
(2018.11.15)

info

5  
  2
Żenada
T (2018.11.15)

info

1  
  1
Takich, którzy już na początku drogi życiowej mają we krwi - należy NATYCHMIAST eliminować z prawa prowadzenia wszelkich pojazdów dożywotnio !!!!. Ponadto konfiskować pojazd z przeznaczeniem na ofiary wypadków drogowych spowodowanych głównie po spożyciu alkoholu oraz prace społeczne na rzecz miasta.
Orzeł-57 (2018.11.15)

info

10  
  0
Miała być reforma w policji a nie dali jakieś ochlapy!!
(2018.11.16)

info

2  
  3
Straż graniczna idzie na wojnę. Braniewo połowa na l4 Elbląg 1/3 teraz czas na krynice morska!!!! Dość nierówności w podziale nagród i premii. Patrolowcy dymani na wszystkim!!!
(2018.11.16)

info

1  
  1
@marecki22 - - Kary są wysokie za taki czyn ! Musisz się zapytać najlepiej sędziów, czemu te kary nie są wysokie.
(2018.11.16)
" Miała być reforma w policji " - Oczywiście, tylko nie podwyżkowa !!!!!
podwyższony (2018.11.16)

info

0  
  1