Wybrany wątek opinii
Chyba ciągle jest za mało swiadomosci że prowadząc z taką ilościa alkoholu we krwi jest potencjalnym mordercą. Przymykamy oczy ale gdyby pijany osobnik przejechał kogoś bliskiego to domagalibyscie sie kary smierci. Dlaczego są tak małe kary dla pijaków panie Ziobro. O to jest pytanie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@marecki22 - - Kary są wysokie za taki czyn ! Musisz się zapytać najlepiej sędziów, czemu te kary nie są wysokie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@marecki22 - Bo takiego ministra, też może to spotkać - oto odpowiedź o niskie kary za pijaństwo. Politycy sami na siebie bata nie ukręcą.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Niestety źle to pojmujesz. tu są Sądy winne za niskie kary a nie politycy !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
A co ma Ziobro Z tą ustawą (po)przednicy platfusy mieli wywalone wiec czego mialczysz
Do moderacji
Odpowiedz
0
0