Wybrany wątek opinii

No pewnie dwa lata więzienia a miejsca ma sąd w areszcie sami sędziowie potrafią jeździć naj. .. .i ale oni i policja to ich nie dotyczy ludu kochany pewnie że karać ale afera na całą Polskę bo złapali może tak częściej kontrolować bo prawka zabierane a w Elblągu coraz więcej kierowców i aut
(2018.11.20)
A mógłbyś po polsku napisać?
(2018.11.20)
Powrót do komentarzy