UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No pewnie dwa lata więzienia a miejsca ma sąd w areszcie sami sędziowie potrafią jeździć naj. .. .i ale oni i policja to ich nie dotyczy ludu kochany pewnie że karać ale afera na całą Polskę bo złapali może tak częściej kontrolować bo prawka zabierane a w Elblągu coraz więcej kierowców i aut