UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straż graniczna idzie na wojnę. Braniewo połowa na l4 Elbląg 1/3 teraz czas na krynice morska!!!! Dość nierówności w podziale nagród i premii. Patrolowcy dymani na wszystkim!!!
Straż graniczna idzie na wojnę. Braniewo połowa na l4 Elbląg 1/3 teraz czas na krynice morska!!!! Dość nierówności w podziale nagród i premii. Patrolowcy dymani na wszystkim!!!