UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chyba ciągle jest za mało swiadomosci że prowadząc z taką ilościa alkoholu we krwi jest potencjalnym mordercą. Przymykamy oczy ale gdyby pijany osobnik przejechał kogoś bliskiego to domagalibyscie sie kary smierci. Dlaczego są tak małe kary dla pijaków panie Ziobro. O to jest pytanie.

marecki22

Anuluj