82
10.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
naprawdę jesteście chorzy. Jedyna właściwa i rozsądna decyzja a Wy krytykujecie. Jeszcze będziecie płakać za Prezesem Pawłem. Widzę kolejkę na A8 chętnych, którzy chcą zostać Prezesem i podejmować takie trudne decyzje. Proszę składać swoje oferty. Może łatwiej będzie Księżulkowi odejść jak zobaczy kontrkandydatów, a MY kibice rozważymy kto jest lepszy. Szkoda, że nie pamiętamy historii i wyciągnięcia z ogromnego dołu naszego klubu, zawsze 3-4 rok po awansie jest najtrudniejszy. Trzeba się skupić i walczyć razem
(2018.11.11)
Nie mecze odwoływać. To tylko sport. Czas odwołać prezesa. Tylko odważnych brak.
jamarek2 (2018.11.11)

info

8  
  1
Legła legła warszawa
(2018.11.11)

info

2  
  3
ja to już płacze za ks prezesem, mało tego -modlić się zacząłem żeby już był byłym. rozsądne i właściwe było by przeprosić cały Widzew za ten syf co nam prezes z wiochą zgotował. wstyd na całą Polskę poszedł. zawłaszczył klecha Olimpie i tyle. taczka i na gnój z nimi.
(2018.11.11)
Jaki "wstyd"? Jaki "na cala polske" ? Po pierwsze to nie wstyd tylko rozsadna decyzja, a po drugie takich ultrasow i szalikowcow co sie interesuja ukladami kibolskimi i tym kto gdzie i w jakiej ilosci gdzies pojechal a gdzie nie pojechal to jest moze w calej Polsce moooooze 1 procent spoleczenstwa. Reszta ma to gdzies i chce spokojnie obejrzec mecz.
(2018.11.11)
skoro policjanci nie mogli oglądać "publiczności" to mecz był niepotrzebny.
(2018.11.12)

info

1  
  0
Nie życzymy sobie takich decyzji!!!!
(2018.11.12)

info

3  
  1
Za taki decyzję odwołać typa.
(2018.11.12)

info

4  
  1
UE nie pozwoliła to polaczek zabronił
(2018.11.12)

info

0  
  2
Prawdziwa hanba jest to ze przez tel. z olimpi nie wpuszczono pilkarzy z Widzewa na trening przed meczem na obiekt przy krakusa. No i to ze przjezdza ekipa gosci a ciemnogrod przy A 8 zaciemniony i zamkniety na po-peerelowskie klodki.
robinzmiasta (2018.11.12)

info

1  
  1