A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
naprawdę jesteście chorzy. Jedyna właściwa i rozsądna decyzja a Wy krytykujecie. Jeszcze będziecie płakać za Prezesem Pawłem. Widzę kolejkę na A8 chętnych, którzy chcą zostać Prezesem i podejmować takie trudne decyzje. Proszę składać swoje oferty. Może łatwiej będzie Księżulkowi odejść jak zobaczy kontrkandydatów, a MY kibice rozważymy kto jest lepszy. Szkoda, że nie pamiętamy historii i wyciągnięcia z ogromnego dołu naszego klubu, zawsze 3-4 rok po awansie jest najtrudniejszy. Trzeba się skupić i walczyć razem
Nie mecze odwoływać. To tylko sport. Czas odwołać prezesa. Tylko odważnych brak.
Legła legła warszawa
ja to już płacze za ks prezesem, mało tego -modlić się zacząłem żeby już był byłym. rozsądne i właściwe było by przeprosić cały Widzew za ten syf co nam prezes z wiochą zgotował. wstyd na całą Polskę poszedł. zawłaszczył klecha Olimpie i tyle. taczka i na gnój z nimi.
Jaki "wstyd"? Jaki "na cala polske" ? Po pierwsze to nie wstyd tylko rozsadna decyzja, a po drugie takich ultrasow i szalikowcow co sie interesuja ukladami kibolskimi i tym kto gdzie i w jakiej ilosci gdzies pojechal a gdzie nie pojechal to jest moze w calej Polsce moooooze 1 procent spoleczenstwa. Reszta ma to gdzies i chce spokojnie obejrzec mecz.
skoro policjanci nie mogli oglądać "publiczności" to mecz był niepotrzebny.
Nie życzymy sobie takich decyzji!!!!
Za taki decyzję odwołać typa.
UE nie pozwoliła to polaczek zabronił
Prawdziwa hanba jest to ze przez tel. z olimpi nie wpuszczono pilkarzy z Widzewa na trening przed meczem na obiekt przy krakusa. No i to ze przjezdza ekipa gosci a ciemnogrod przy A 8 zaciemniony i zamkniety na po-peerelowskie klodki.