UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jaki "wstyd"? Jaki "na cala polske" ? Po pierwsze to nie wstyd tylko rozsadna decyzja, a po drugie takich ultrasow i szalikowcow co sie interesuja ukladami kibolskimi i tym kto gdzie i w jakiej ilosci gdzies pojechal a gdzie nie pojechal to jest moze w calej Polsce moooooze 1 procent spoleczenstwa. Reszta ma to gdzies i chce spokojnie obejrzec mecz.