UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ja to już płacze za ks prezesem, mało tego -modlić się zacząłem żeby już był byłym. rozsądne i właściwe było by przeprosić cały Widzew za ten syf co nam prezes z wiochą zgotował. wstyd na całą Polskę poszedł. zawłaszczył klecha Olimpie i tyle. taczka i na gnój z nimi.