UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
naprawdę jesteście chorzy. Jedyna właściwa i rozsądna decyzja a Wy krytykujecie. Jeszcze będziecie płakać za Prezesem Pawłem. Widzę kolejkę na A8 chętnych, którzy chcą zostać Prezesem i podejmować takie trudne decyzje. Proszę składać swoje oferty. Może łatwiej będzie Księżulkowi odejść jak zobaczy kontrkandydatów, a MY kibice rozważymy kto jest lepszy. Szkoda, że nie pamiętamy historii i wyciągnięcia z ogromnego dołu naszego klubu, zawsze 3-4 rok po awansie jest najtrudniejszy. Trzeba się skupić i walczyć razem