UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto zrobic konferencje o projektach . Nie patrzec , ze prezes znowu zrobi wizerunkowy serwis antytuskowcom w PO . tylko cza umic sie dogadac a ze juz raz skonczylo sie referendum to nie znaczy zeby robic dziesiątki basenów . A mamy poki co blaszak na ponad tysiac, luki pp 750 i prosta z niecalym 2 kafla = 4-4500 . po modernizacji prostej juz moze byc wiecej jak 5 k . Nie wspominajac konkretnie jakby odrestaurowano od wspolnej to zmiesci sie 1000 i to z buforem , a z Agrykola dodatkowe +1000 to powyzej 7t
Publicity