UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakis pechowy ten mecz o 17 00 Po upadlosci Olimpi , Zrobiono jakas Polonie/Mlexer zeby nie grac w najnizszej okregowce . Dopiero po polaczeniu z Z.K.S 2004 grajacego od B-klasy klub normalnie mogl grac w pierwszej lidze. Ale jak nie jest w stanie tu robic pilke nozna na wielkim boisku . Niech przeniosa sie na orliki .
Agrykola8