UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gość1.Pojedź po mieście i zobacz jak się rozrosło w ciągu ostatnich 5 lat. Ile nowych domów w samym mieście. Mimo, że tysiące wyjechało. Ilość ludzi to statystyka papierowa, nowe osiedla i domy to konkretny widok, że miasto się powiększa, a więc się rozwija. Twoja gimbaza.


Anuluj