Wybrany wątek opinii

Pic na wodę wielka feta. Do jazowa droga z Elbląga nie jest skończona dzisiaj jechałem. Otwarty odcinek jest za solnica
Pozdrawiam (2018.10.31)
idiota, skąd wy się bierzecie?
won trollu (2018.10.31)
Powrót do komentarzy