29
25.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy to istotne. Nie podoba sie nie czytaj a do tego jeszcze komentujesz.
Topisalemja (2018.10.25)
Nie ważne jak nie ważne kto,ważne ze zlapano złodzieja(meski liść dla tego kogos). To jest fajne .
Bazantarnia (2018.10.25)

info

10  
  0
Na cholerę on to ukradł. .. .. ? Musi psychiczny jakiś. .
(2018.10.25)

info

1  
  2
Widzialam jak 2 dni temu pchali je na zawadzie ze 2 chlopow to samo autko
Mmmm (2018.10.25)
Za kilka dni policyjni bandyci napiszą że jakiś dziadek spowodował wypadek i nie będzie sentymentu. Je. .ć policyjnych bandytów.
(2018.10.25)

info

2  
  13
Cieszę się, że starszy pan odzyskał swoje wychuchane autko. ?
Ela Cieślak (2018.10.25)

info

7  
  0
Wiem co to jest bo mam 54 letniego Garbusa,wazniejszy od zony,nie dziwcie sie, kazdy ma swojego bzika,jeden lubi karty drugi dziewczyny,trzeci piwo ,wazne by sie czyms pasjonowac Garbusiarz cyklista Pozdro
Zbyszek1 (2018.10.25)

info

6  
  0
Brak Empatii do człowieka. Co zrobić że mamy takie czasy... Bardzo dobrze , że opisują takie rzeczy. W końcu chociaż służby pokazały klasę!!
Sylwia Pu (2018.10.25)
W tym wieku samochodem jeździć i tak się nie powinno a do tego strata żadna.
Waldimir (2018.10.25)

info

1  
  10
inteligenty inaczej ten złodziej
(2018.10.25)

info

1  
  0