29
25.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O to to jeden 37 drugi 40 lat
(2018.10.25)
tavrija, i tam ta wryja. :), szacun dla " DZIADZIUNIA" STO LAT.
takaprawda (2018.10.25)

info

5  
  0
@etos - Skad wiesz w jakiej kondycji jest dziadek?
HvK (2018.10.26)
Na to wygląda że właściciel Tawrii jest w sporo lepszej kondycji psychicznej niż "etos"
niedlagłupoty (2018.10.26)

info

5  
  0
a jak PO z hanka bufetowa kradnie stare kamienice to czemu policja nic nie robi?
yataman (2018.10.26)

info

4  
  2
kto kradnie taki złom chyba jakiś desperat z wiochy
Bang (2018.10.26)

info

2  
  0
@HvK - 86 lat. .. .. t tyle w temacie.
(2018.10.26)
Teraz stary grzyb pomontuje tyle zabezpieczeń w tym rumplu, a to odcięcie prądu, a to klodka na kole, po nocach spać nie będzie, a przecież to i tak na złom się nadawało tylko.
Sddg (2018.10.27)

info

0  
  4
@Topisalemja - Idąc Twoją logiką twojej wypowiedzi też nie powinno tu być :D
s (2018.10.30)