A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
O to to jeden 37 drugi 40 lat
tavrija, i tam ta wryja. :), szacun dla " DZIADZIUNIA" STO LAT.
@etos - Skad wiesz w jakiej kondycji jest dziadek?
Na to wygląda że właściciel Tawrii jest w sporo lepszej kondycji psychicznej niż "etos"
a jak PO z hanka bufetowa kradnie stare kamienice to czemu policja nic nie robi?
kto kradnie taki złom chyba jakiś desperat z wiochy
@HvK - 86 lat. .. .. t tyle w temacie.
Teraz stary grzyb pomontuje tyle zabezpieczeń w tym rumplu, a to odcięcie prądu, a to klodka na kole, po nocach spać nie będzie, a przecież to i tak na złom się nadawało tylko.
@Topisalemja - Idąc Twoją logiką twojej wypowiedzi też nie powinno tu być :D