UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brak Empatii do człowieka. Co zrobić że mamy takie czasy... Bardzo dobrze , że opisują takie rzeczy. W końcu chociaż służby pokazały klasę!!

Sylwia Pu

Anuluj