UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brak Empatii do człowieka. Co zrobić że mamy takie czasy... Bardzo dobrze , że opisują takie rzeczy. W końcu chociaż służby pokazały klasę!!
Sylwia Pu
Brak Empatii do człowieka. Co zrobić że mamy takie czasy... Bardzo dobrze , że opisują takie rzeczy. W końcu chociaż służby pokazały klasę!!
Sylwia Pu