Wybrany wątek opinii

Jestem córka tego Pana co jest wlascicielem tego samochodu dla Ciebie to jest moze NIC dla mojego taty całe życie. Policji gratuluje i bardzo bardzo dziekuje !!!!
Marta Puszcz (2018.10.25)
Brak Empatii do człowieka. Co zrobić że mamy takie czasy... Bardzo dobrze , że opisują takie rzeczy. W końcu chociaż służby pokazały klasę!!
Sylwia Pu (2018.10.25)
Powrót do komentarzy