Wybrany wątek opinii
Jestem córka tego Pana co jest wlascicielem tego samochodu dla Ciebie to jest moze NIC dla mojego taty całe życie. Policji gratuluje i bardzo bardzo dziekuje !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
31
1
Brak Empatii do człowieka. Co zrobić że mamy takie czasy...
Bardzo dobrze , że opisują takie rzeczy. W końcu chociaż służby pokazały klasę!!
Do moderacji
Odpowiedz
5
0