UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiem co to jest bo mam 54 letniego Garbusa,wazniejszy od zony,nie dziwcie sie, kazdy ma swojego bzika,jeden lubi karty drugi dziewczyny,trzeci piwo ,wazne by sie czyms pasjonowac Garbusiarz cyklista Pozdro

Zbyszek1

Anuluj