UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiem co to jest bo mam 54 letniego Garbusa,wazniejszy od zony,nie dziwcie sie, kazdy ma swojego bzika,jeden lubi karty drugi dziewczyny,trzeci piwo ,wazne by sie czyms pasjonowac Garbusiarz cyklista Pozdro
Zbyszek1