Noga z gazu
fot. policja
Wczoraj (17 października) policjanci z ruchu drogowego prowadzili działania „Prędkość”. Skontrolowali 95 samochodów. 37 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. Wśród nich znalazło się 4 kierowców, którzy jechali w terenie zabudowanym o 50 km/h za szybko. Stracili prawo jazdy.