Noga z gazu

18
18.10.2018
Noga z gazu
fot. policja
Wczoraj (17 października) policjanci z ruchu drogowego prowadzili działania „Prędkość”. Skontrolowali 95 samochodów. 37 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. Wśród nich znalazło się 4 kierowców, którzy jechali w terenie zabudowanym o 50 km/h za szybko. Stracili prawo jazdy.
O godz. 21 na ulicy Płk. Dąbka został zatrzymany kierowca taxi. Samochodem dacia jechał 105 km/h. Kolejne dwa przypadki odnotowano w miejscowości Kamionek Wielki. 71-latek jechał swoim audi 105 km/h. W tym samym czasie policjanci zatrzymali skodę, której 39-letni kierowca jechał 108. Ostatnie zatrzymanie miało miejsce w miejscowości Milejewo. Tam 46-letnia kobieta kierowała swoim renault z prędkością 110 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami. Ponadto policjanci przeprowadzili 159 badań na zawartość alkoholu. Nie było ani jednego przypadku pijanego kierowcy. Funkcjonariusze nie odnotowali żadnych wypadków.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I w sumie to byłoby na tyle, jeżeli chodzi o "szeroko pojęte" dbanie o bezpieczeństwo na drogach. Nawet nie chce mi się po raz wtóry pisać na ten temat. ..
sdjk (2018.10.18)
Noga z gazu, a w mózgu pusto.
Nossol (2018.10.18)

info

0  
  0
@sdjk - Jak według Ciebie powinna wyglądać dbałość o bezpieczeństwo na drogach?
(2018.10.18)
159 badań i wszyscy trzeźwi. Jak nam przykro.
Kierowcy (2018.10.18)

info

3  
  0
Aż dziw że w Żurawcu nikogo nie złapali. Przecież Żurawiec i Kamionek Wlk. to ich typowe nory z radarem.
(2018.10.18)

info

3  
  0
jeszcze jest Krzewsk.
(2018.10.18)

info

3  
  0
Dziwne a na wioskach szaleją ostro, kurde tyle się słyszy o sukcesach policji a wiochmeni jak ostro jeździli tak dalej jeżdżą! Coś tu jest nie tak?
(2018.10.18)

info

2  
  0
Zobaczcie ten drugi z tyłu modli się, ciekawe do kogo?
(2018.10.18)

info

2  
  1
Na 50-stce GORACO POLECAM 90-tke też szybko Ale lejce zostają w garści. Sprawdzone zapłacone. ...
Szymkoviak83' (2018.10.18)

info

3  
  2
Trzeba być nie powiem kim by jechać 105 a nie np 90.Tym bardziej że o tym się mówi i faktycznie łapią
(2018.10.18)

info

0  
  0