UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwne a na wioskach szaleją ostro, kurde tyle się słyszy o sukcesach policji a wiochmeni jak ostro jeździli tak dalej jeżdżą! Coś tu jest nie tak?
Dziwne a na wioskach szaleją ostro, kurde tyle się słyszy o sukcesach policji a wiochmeni jak ostro jeździli tak dalej jeżdżą! Coś tu jest nie tak?