UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwne a na wioskach szaleją ostro, kurde tyle się słyszy o sukcesach policji a wiochmeni jak ostro jeździli tak dalej jeżdżą! Coś tu jest nie tak?


Anuluj