A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kiedy zrównanie pensji w MSWiA do MON?
Podobno stopnie aspiranta i chorąży mają być zamienione na oficerskie!!!!!
A na motorach po 200 nocą jeżdżą i ok. Gdzie policja!!
- Musisz zapytać się tego modlącego na zdjęciu !!!
Panie Komendancie, gdzie są obiecane kamerki dla funkcjonariuszy??? Bo obywatele nie mogą się czuć bezpiecznie!
Właśnie gdzie kamery na mundurach. Kontakt z agresorem policyjnym i psychopatą to pewne okaleczenie a nawet śmierć obywatela !!!
Wiarygodność buduje się na ludziach prawych, solidnych, pracowitych, ale przede wszystkim nie agresywnych. Oczywiście są sytuacje, że trzeba nieco być zdecydowanym, ale oczywiście nie psychopatą znęcającym się i nadużywającym swoje stanowisko. Dopóki taka sytuacja się nie zmieni będzie ciężko mówić o społecznym poparciu. Jedno trzeba nadmienić, że funkcjonariusze są dla obywateli a nie odwrotnie, jak również trzeba powiedzieć, że są opłacani przez obywateli dla których została ta formacja powołana.
Polsat państwo w państwie z 21.10.2018 r. kolejny przykład bezprawia policyjnego!