18
18.10.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedy zrównanie pensji w MSWiA do MON?
(2018.10.18)

info

2  
  1
Podobno stopnie aspiranta i chorąży mają być zamienione na oficerskie!!!!!
(2018.10.18)

info

1  
  2
A na motorach po 200 nocą jeżdżą i ok. Gdzie policja!!
(2018.10.18)
- Musisz zapytać się tego modlącego na zdjęciu !!!
(2018.10.19)
Panie Komendancie, gdzie są obiecane kamerki dla funkcjonariuszy??? Bo obywatele nie mogą się czuć bezpiecznie!
świstak (2018.10.19)

info

1  
  1
Właśnie gdzie kamery na mundurach. Kontakt z agresorem policyjnym i psychopatą to pewne okaleczenie a nawet śmierć obywatela !!!
(2018.10.19)

info

0  
  0
Wiarygodność buduje się na ludziach prawych, solidnych, pracowitych, ale przede wszystkim nie agresywnych. Oczywiście są sytuacje, że trzeba nieco być zdecydowanym, ale oczywiście nie psychopatą znęcającym się i nadużywającym swoje stanowisko. Dopóki taka sytuacja się nie zmieni będzie ciężko mówić o społecznym poparciu. Jedno trzeba nadmienić, że funkcjonariusze są dla obywateli a nie odwrotnie, jak również trzeba powiedzieć, że są opłacani przez obywateli dla których została ta formacja powołana.
yugos (2018.10.20)

info

0  
  0
Polsat państwo w państwie z 21.10.2018 r. kolejny przykład bezprawia policyjnego!
(2018.10.22)

info

0  
  0